Pages Navigation Menu

luksusowe mieszkania Kraków

Nowoczesne narzędzie dla twórców przyszłościowych wnętrz – zobacz Archicada

Nowoczesne narzędzie dla twórców przyszłościowych wnętrz – zobacz Archicada

Archicad to oprogramowanie, z którego korzysta coraz więcej projektantów wnętrz. Nie można się jednak temu dziwić, program doskonale sprawdza się w pracy. Sprawdź, co dokładnie oferuje oraz dlaczego warto na niego postawić.

Narzędzie dla projektantów wnętrz – Archicad

Narzędzie Archicad jest wynikiem wielu lat badania rynku i odpowiedzią na jego potrzeby. Oprogramowanie zastąpiło klasyczny CAD, jest to wersja BIM. Archicad od długiego czasu ciągle ewoluuje i staje się coraz lepszy. Oprogramowanie na bieżąco jest aktualizowane, dzięki czemu zawsze zaspokaja wszystkie oczekiwania użytkownika. Nie można zapomnieć o tym, że program jest niezwykle intuicyjny, dzięki czemu korzystać z niego mogą profesjonaliści, jak również osoby początkujące. Bardzo czytelny interfejs w połączeniu z automatyzacją licznych procesów pozwala szybko i sprawnie wykonywać kolejne projekty. Z oprogramowania mogą korzystać zarówno projektanci, jak i architekci wnętrz, jak również obiektów budowlanych czy krajobrazu. Każdy z nich znajdzie w Archicadzie to, czego potrzebuje do komfortowej pracy. Zachęcamy szczególnie do skorzystania z najnowszej wersji oprogramowania, która wprowadziła liczne zmiany i udogodnienia dla użytkowników.

Dlaczego warto wybrać program Archicad?

Powodów, dla których przyszłościowi architekci wnętrz powinni zdecydować się na oprogramowanie Archicad 26 jest naprawdę wiele. Przede wszystkim wystarczy raz stworzyć model 3D, aby program automatycznie wygenerował rzuty, przekroje i elewacje co znacznie ułatwia pracę. Ponadto każda ewentualna zmiana w modelu od razu przenoszona jest na wszystkie rysunki. Archicad bardzo inteligentnie wykorzystuje zasoby procesora, a za sprawą nowoczesnego silnika umożliwia pracę płynną i bezproblemową. Oprogramowanie automatycznie tworzy listy elementów modelu, takich jak ściany, belki, okna czy drzwi. Możesz je na bieżąco przeglądać, ale również edytować według własnych potrzeb. Wymiana danych w programie jest banalnie prosta, a wszystko dzięki temu, że Archicad obsługuje ponad 40 formatów eksportu oraz importu. Interfejs IFC z kolei ułatwia współpracę z inżynierami. Ponadto na oprogramowaniu jednocześnie może pracować cały zespół projektowy bez względu na lokalizację poszczególnych jego członków.

Archicad współpracuje z innymi oprogramowaniami

Archicad to nie wszystko, warto postawić na dodatkowe narzędzia i oprogramowania, które znacznie usprawnią pracę. Jest to między innymi Eptar ułatwiający tworzenie wzorów płytek na ścianach i podłogach. To narzędzie, które w wygodny sposób pozwala na pracę i wizualizację morfologii w 2D i 3D. Kolejnym oprogramowaniem jest Twinmotion, który także bazuje na wizualizacjach i modelach 3D. Warto tutaj zaznaczyć, że Twinmotion umożliwia tworzenie niezwykle realistycznych wizualizacji z bardzo dobrze zaznaczonymi szczegółami. Dzięki temu Twoi klienci będą w pełni zadowoleni z każdego wykonanego przez Ciebie projektu.