Pages Navigation Menu

luksusowe mieszkania Kraków

Druk na szkle Kraków

Druk na szkle Kraków

Druk cyfrowy na szkle otwiera przed nami kolorowy świat fotografii i grafiki komputerowej w sposób, który wcześniej był możliwy tylko na papierze lub kliszy. Wystarczy pomysł, aparat fotograficzny lub ulubione zdjęcie z z banku zdjęć i marzenie o stworzeniu idealnego wzoru na ścianach Twojego domu staje się rzeczywistością. Drukowanie na szkle nigdy nie było tak proste!

Dzięki metodzie druku podobnej do drukarki komputerowej, druk na szkle jest niezwykle szybki i nie wymaga więcej pracy niż obróbka pliku graficznego. Ponieważ nie są wymagane żadne etapy przygotowania druku, unikalne wzory mogą być produkowane w niemal nieograniczonych ilościach, co jest również opłacalne.

Grafika na szkle w technologii cyfrowej gwarantuje doskonałą jakość fotografii. Do druku na szkle stosuje się sześć kolorów podstawowych, a wysoka rozdzielczość 360 dpi gwarantuje fotograficzną jakość. Dzięki oprogramowaniu umożliwiającemu podział grafiki do druku na sąsiednim szkle, można uzyskać wielkoformatowe obrazy odpowiadające powierzchni szklanej fasady.

Nieograniczony druk wielokolorowych grafik i zdjęć.

Fotograficzna jakość kolorów, rozdzielczość 360 dpi.

Drukowanie bezpośrednio na szkle nie wymaga żadnego przygotowania.

Możliwość i opłacalność produkcji każdej sztuki szkła metodą indywidualnego nadruku.

Zalecane formaty plików graficznych to PDF, EPS, TIFF i JPEG.

W przypadku zdjęć zalecana jest rozdzielczość co najmniej 300 dpi.

Jeśli zdecydujesz się na drukowanie grafiki na jasnym szkle, zaleca się drukowanie na szkle.

Przygotowując prace graficzne do profesjonalnego druku, należy pamiętać o 3-5 mm spadzie.

W przypadku zapisywania grafiki do druku należy użyć profilu kolorów CMYK.

Jeżeli twoim marzeniem jest udekorować przestrzeń wnętrza indywidualnym obrazem lub grafiką, a nie wiesz jak to zrobić to druk na szkle Kraków jest świetnym rozwiązaniem.