Pages Navigation Menu

luksusowe mieszkania Kraków

Na czym polega Lotto Plus?

Na czym polega Lotto Plus?

Lotto plus to kolejna propozycja gry liczbowej od Totalizatora Sportowego. Losowania odbywają się tuż po losowaniach gry Lotto, czyli we wtorki, czwartki oraz soboty. Tak samo jak w przypadku Lotto, losowanych jest 6 z 49 liczb. Decydując się na Lotto Plus , nie skreślamy dodatkowych liczb, gdyż gramy takimi samymi liczbami, co w Lotto.

Zasady gry

Zasady udziału w grze są bardzo proste – wystarczy kupić co najmniej jeden zakład Lotto, który obecnie kosztuje 3 zł i dopłacamy do niego 1 zł. Sposób gry zależy od tego, czy sami wybieramy swoje liczby czy też decydujemy się na opcję chybił trafił. W tym przypadku prosimy sprzedawcę o „grę z Plusem”, zaś w przypadku samodzielnej gry, wystarczy zaznaczyć na kuponie Lotto okienko „TAK”, które widniej przy znaku Plus. Co ważne, Lotto Plus jest to dodatek do gry Lotto i nie ma możliwości, by zagrać z nie oddzielnie. Aby z niego zagrać musimy również zagrać w Lotto.

Ile można wygrać?

W Lotto Plus nie występuje kumulacja, zaś wygrane są stałe i gwarantowane, prezentują się w następujący sposób:
Szóstka – 1 000 000 zł
Piątka – 3 500 zł
Czwórka – 100 zł
Trójka – 10 zł.
Możliwy jest również scenariusz, w którym osoba wygrywa równocześnie w obu grach. Oznaczałoby to, że w obu losowaniach część wylosowanych liczb się powtórzyła.

W co jeszcze warto zagrać?

Totalizator Sportowy jest organizatorem również innych gier liczbowych, w których warto spróbować swojego szczęścia. Jedną z nich jest Ekstra Pensja, która może zagwarantować nam stały dopływ gotówki, co miesiąc przez 20 lat. Na kuponie, za który zapłacimy 5 zł, możemy samodzielnie skreślić liczby lub też skorzystać z losowego generatora. Zasady gry są takie, że wybieramy 5 liczb w zakresie od 1 do 35 oraz 1 liczbę od 1 do 4. Losowania są codziennie, a na jednym kuponie możliwe jest rozegranie do 8 losowań. Przedział nagród jest duży, od 5 zł do wspomnianych wyżej 5000 zł miesięcznie przez 20 lat. Zdecydowanie warto spróbować swoich sił w tej grze, gdyż wygrana jest naprawdę kusząca.